Share
domik

Galeri

2 bloktan Oluşan Kartal Ahenk Konutları, 5.150 metrekarelik arsa alanına konumlandırılmış bir projedir. Proje genelinde toplam 27.418 metrekare inşaat alanı bulunmaktadır. İki blok 18 kat alandan oluşan projemizde manzaranın keyfini yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz. 8000 metrekare alana yapılmış olan kapalı otoparkta toplam 250 araçlık park yeri bulunmaktadır. Geniş bir alanda, yeşillikler içinde olan dairelerimiz, aileniz için güvenli şekilde inşa edilmiştir. Toplam 163 adet yaşam alanı bulunmaktadır. 2+1 ve 3+1 odası sayısıyla planlanan yaşam alanları oda genişliğine ve manzaraya önem vererek deniz ve orman manzarasıyla hayata geçirilmiştir. Her ailenin taleplerine uygun metrekareler ve oda sayılarıyla inşa edilmiştir.

Yaşam Alanı Özelliklerimiz :

Geniş Kullanım alanlı odalar
Her Dairede Balkon
Merkezi ısı tasarruflu ısınma sistemi
Alaturka wc alanı
Ebeveyn Banyosu – Sadece 3+1 Alanlarda bulunmaktadır.
Laminant Parke – Terra Klick Marka Kullanılmıştır.
Banyo Dolabı
Cam Duşakabin
Her Daireye Kapalı Otopark
Spot veya Led Aydınlatmaya uygun alçıpan kenar tavan
PVC Konfor Cam
Mobilya Kapılar – Hafele Marka Menteşeler.

Kartal Ahenk Tanıtım Videosu

2+1 A ve C Tipi Daire Görselleri

 

104,10 m² Brüt Alan/ 75,26 m² Net Alan

2+1 B Tipi Daire Görselleri

 

110,33 m² Brüt Alan/ 80,91 m² Net Alan

2+1 dairelerimiz 3 farklı tipten oluşmaktadır. Toplam 98 adet 2+1 daire tipi bulunmaktadır. Geniş 2+1 daireler arasında yer alan dairelerimiz, son derece rahat bir şekilde yaşam alanı sunar. Aynı zamanda konforunuzdan ödün vermeden yaşayabileceğiniz bir alan oluşturulmasına özen gösterilmiştir.
Oluşturulan daireler 2+1 daire olarak yaşam alanınızı rahat ve konforlu hale getirecek şekilde oluşturulmuştur. Son derece rahat edeceğiniz bir konum olması, aynı zamanda içinin lüks yapılmış olması rahat etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda projelerimizde artı olarak site düzenlemesi ve eklediğimiz spor salonu, çocuk oyun alanı gibi yerler de kullanımı konforlu hale getirir. Özel güvenlik ile sitenin güvenliğinin sağlanması da son derece önemlidir. Tüm bunlara dikkat ederek projelerimizin uygulamalarında da en iyi şekilde müşterilerimizi memnun etmesini sağlıyoruz.

3+1 A ve B Tipi Daire Görselleri

 

140,62 m² Brüt Alan/ 101,60 m² Net Alan

3+1 Daire Konforu

Projemizde 65 adet 3+1 daire bulunmaktadır. Dairelerimizde 3+1 konforu planlanmıştır. Özellikle aileler için son derece şık odalar ve rahat edeceğiniz alanlar üretilmiştir. Proje kapsamında konforlu bir alan yaratmanın dışında, aynı zamanda huzurlu bir ev ortamının olmasına özen gösterilmiştir. 3+1 dairelerde ebeveyn banyosu, çocuk odasının uzaklığı gibi tasarımlar yapılarak uygulanmıştır. Büyük ölçüde konforun maksimum olduğu şekilde 3+1 dairelerimiz sizlere ulaşıyor.

Kusva İnşaat 3+1 daireler konfor ve güvenlik ilkesine göre inşa edilmiştir…

3+1 daireler, deniz manzaralı, şehir manzaralı ve orman manzaralı olan daireler olarak oluşturduğumuz projemizde yer almaktadır. Kartal Ahenk Konutları içinde 7/24 saat güvenliğiniz özel güvenlik ile sağlanır. Aynı zamanda akıllı ev sistemi olduğundan, eviniz güvendedir. Çocuk oyun alanları ile çocuklu olan ailelerin rahat ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak alanlar üretilmiştir.

3+1 daire: Kartal Ahenk Konutları : 3+1 standart 60 daire bulunmaktadır. Aileler için ideal olan boyutta son derece kullanışlı tasarlanmıştır. Evlerin iç döşemelerinde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına, iç cephe uygulamalarının profesyonel yapılmasına dikkat edilmiştir. Geniş bir daire, ferah odalar, her odanın ışık alacağı şeklide bir uygulama olmasına özen gösterilmiştir.
3+1 Deniz Manzaralı : 3+1 deniz manzaralı toplam 28 adet bulunuyor. Deniz manzarası konforunun yaşanacağı şeklide bir iç cephe uygulaması yapılmıştır. Deniz manzaralı dairelerimizde bol ışık ile iç içe olacağınız, daha doğal bir ortama da erişim sağlanmıştır.
3+1 Orman ve Şehir Manzaralı : Doğa ve şehirde iç içe yaşamak isteyenler için en özel şekilde tasarlanan Kusva İnşaat Doğa ve Şehir Manzaralı Daireler de var. Proje kapsamında çeşitli sayıda 3+1 daire . Kullanımı rahat ve geniş olacak şekilde tamamlanan bu dairelerde, aileler rahatlıkla yaşayabiliyor. Balkonlu olan dairelerimizde deniz, şehir ve orman manzarasını çok rahat gözlemleyebilecekseniz.