Share
domik

Kat Planları

2+1 A Kat Planı

2+1 B Kat Planı

2+1 C Kat Planı

2+1 dairelerimiz 3 farklı tipten oluşmaktadır. Toplam  103 adet 2+1 daire tipi bulunmaktadır. Geniş 2+1 daireler arasında yer alan dairelerimiz, son derece rahat bir şekilde yaşam alanı sunar. Aynı zamanda konforunuzdan ödün vermeden yaşayabileceğiniz bir alan oluşturulmasına özen gösterilmiştir.

Neden 2+1 Daire Almalıyım?
İlk olarak 2+1 daire arayan müşterilerimiz için neden 2+1 daire sorusunun yanıtını veriyoruz. 2+1 istemenizdeki sebep sadece daha uygun fiyatlar olduğu için olmasın. İhtiyaç alanınıza göre konumlandırmış olduğumuz dairelerimiz, bazı ailelerimiz için çok daha uygun olacaktır. Ayrıca yalnız yaşayanlar için de yeterli olacak, huzurlu olacak şekilde düşünülmüştür.
● Dairelerimiz işlevsel şekilde konumlandırılmıştır.
● Dar alanların en iyi şekilde kullanımı öngörülmüştür.
● Balkonlu olarak inşa edilmiştir.
● Koridor oluşturularak odalar arasında rahat geçiş sağlanmıştır.
● Aileler için kullanışlı odalara önem verilmiştir.
Siz de tüm bu avantajlarımızdan faydalanmak üzere bir seçim yapabilirsiniz. Kusva inşaat 2+1 daireler sayesinde konforlu bir dairede rahat edeceksiniz. Çok daha rahat etmenizi sağlayacak olan geniş dairede, huzurlu bir ortam bulacaksınız.

3+1 A Kat Planı

3+1 B Kat Planı

3+1 daireler, deniz manzaralı, şehir manzaralı ve orman manzaralı olan daireler olarak oluşturduğumuz projemizde yer almaktadır. Kartal Ahenk Konutları içinde 7/24 saat güvenliğiniz özel güvenlik ile sağlanır. Aynı zamanda akıllı ev sistemi olduğundan, eviniz güvendedir. Çocuk oyun alanları ile çocuklu olan ailelerin rahat ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak alanlar üretilmiştir.

Neden 3+1 Daire Almalıyım?
Çocuklu ailelere özel, herkesin kendine özel bir alanının olması gerektiği düşünülerek 3+1 daire tasarlanmıştır. Projelerimizde çocuklu aileleri düşünerek ebeveyn banyosu, çocuk odası gibi odalar tasarlayarak en iyi şekilde uygulamayı tamamladık. Dairelerin konumunun da son derece iyi olması, rahat bir şekilde bu dairelerde zaman geçirmeyi mümkün kılar.
● Ailelere özel 3+1 daireler oluşturulmuştur.
● Blokların çevresine kapalı ve açık çocuk alanları yapılmıştır.
● Güvenlik ile koruma sağlanmaktadır.
Ailelerin rahat edebileceği geniş dairelerimiz satıştadır. Hem ailelere hem de yalnız yaşayan kişilere özel tasarlanmış olan dairelerimiz vardır. Kusva İnşaat tamamlanan projeler arasından satışa açılan dairelerimizi inceleyebilirsiniz. Pek çok projemizin tamamlanması ile en güzel dairelerde oturmanız sağlanıyor. İnşaat şirketimizin farkı her dairemiz için memnuniyeti %100 sunmak.
Dairelerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz…