Share
domik

Kusva İnşaat Mühendislik Kuruluş 1990

Şirket Merkezi

Kusva İnşaat Mühendislik Pendik İstanbul’da bulunan genel merkeziyle 1990 yılından beri yapı inşaatı ve proje geliştirme firması olarak yatırım ve projelerine devam ediyor.

Güncel trendlere ve aile yaşamına önem gösteren proje konseptleriyle yaşam alanlarına aile konsepti imzasını atan Kusva İnşaat kendi satın aldığı arsalara ve kentsel dönüşüm programıyla yaptığı projelerle sektörün liderliğini taşımaktadır.

Tarihcemiz

2021

Günümüzde yaşam alanlarının ihtiyaçlarının değişmesiyle kendi arsaları ve kentsel dönüşüm programı kapsamında kat karşılığı arsalara konut projesi üretimi faaliyetlerine devam etmiştir. 2021 yılına kadar toplam 410 adet konut – 40 adet ticari alan ve yüksek sayıda fabrika, depo antrepo inşaatlarını tamamlamış olup sektördeki liderliğini koruyarak inşaat üretimine ve proje taahhüt görevlerine devam etmektedir.

2011

Kentsel dönüşüm programının faliyete geçmesiyle Pendik , Kartal , Tuzla bölgelerinde konut projesi üretimine başlamıştır.

2001

Fabrika ticari bina komplekslerinin yapımında sektörde liderlik göstermiştir.

1996

Genel Müdürümüz Muzaffer Pala İnşaat Mühendisliği diplomasını aldıktan sonra proje ve taahhüt çalışmalarına başlamıştır. Aile şirketi olan Kusva İnşaat Bilinirliği ve profesyonellik ilkesini üst düzeyde tutmaktadır.

1990

Kusva İnşaat 1990 senesinde mühendislik firması olarak faaliyetlerine başlamıştır.